Edukatívna kampaň Združenia EPS SR s názvom „Polystyrén men – Hviezdy tepelnej izolácie“ predstavuje dve nové hviezdy, a to Polystyrén Tvrdý na ploché strechy a Polystyrén v zatepľovacom systéme ETICS.

Súčasťou tejto kampane je jednoduchou a hravou formou vyzdvihnúť prednosti expandovaného polystyrénu a priblížiť širokej verejnosti možnosti jeho použitia na stavbe či spôsob jeho správnej aplikácie. Hlavnými postavami kampane „Polystyrén men – Hviezdy tepelnej izolácie“ sú personifikácie samotného produktu: Polystyrén Biely, Polystyrén Sivý, Polystyrén Vodoodolný, Polystyrén Tvrdý a Polystyrén v zatepľovacom systéme ETICS.

„Touto kampaňou chceme konečnému spotrebiteľovi priniesť užitočné informácie zrozumiteľným spôsobom. Nové videá znázorňujú použitie polystyrénu v zatepľovacom systéme ETICS a tiež využitie tvrdého polystyrénu na plochej streche,“ hovorí Marta Strapková, predsedníčka Združenia EPS SR. Informácie na stránke www.polystyren.men slúžia stavebníkom k tomu, aby sa pri výbere tepelnej izolácie vedeli správne rozhodnúť.

Novou hviezdou medzi tepelnými izoláciami je EPS vo vonkajšom tepelnoizolačnom systéme ETICS na zateplenie obvodových stien budov, ktorého hlavnou súčasťou sú tepelnoizolačné dosky z polystyrénu. Vynikajúcu tepelnú izoláciu v tomto systéme zaistí hviezdne duo – biely a sivý polystyrén.

K hviezdam tepelnej izolácie pribudol aj Polystyrén Tvrdý na ploché strechy. Ide o ľahký a trvácny materiál, ktorý strechu zaťažuje iba minimálne. Pritom je však mimoriadne odolný.

Hrdinov „Polystyrén men“ môžete vidieť a počuť na sociálnych sieťach YouTube a Facebook, na špecializovanej stránke, v online a tlačených médiách so zameraním na stavebníctvo a bývanie.

Spoznajte aj ostatné hviezdy tepelnej izolácie na stránke www.polystyren.men