Kvalita EPS

Nikdy nedostanete druhú šancu urobiť prvý dojem.

Komunita EPS® veľmi dobre vie jednu vec: dobre navrhnutý obal špecifický pre zákazníka nechráni len práčku. Nielenže uchováva najlepšie čerstvé ryby, ale tiež dodáva výrobku tvár.

Naši zákazníci používajú EPS® mnoho rokov k svojej najvyššej spokojnosti. Hovoríme tomu inteligentné balenie - vďaka univerzálnosti produktu môže byť tvarovaný do rôznych síl a úrovní výkonu. A naši inžinieri odvádzajú skvelú prácu pri plnení výrobných požiadaviek prevádzky a logistiky.

Náš upravený vzduch je veľmi komplexný úspech: neustále zlepšujeme vlastnosti tohto viacúčelového produktu a šikovne navrhujeme obaly, ktoré chránia zabalený tovar ako celok a všetky jeho fyzikálne vlastnosti. To je dôvod, prečo sú len tí najkvalifikovanejší odborníci schopní efektívne riadiť hodnotový reťazec, od surovín po konečné produkty.

Náš priemysel ponúka profesionalitu, starostlivosť a odhodlanie. Zaisťujeme, aby bol tovar v továrenskej kvalite dodávaný pozdĺž dodávateľského reťazca a do domu koncového zákazníka. Náš záväzok voči najvyšším štandardom kvality ukazujeme veľmi transparentným spôsobom: pripravili sme zoznam európskych noriem kvality, ktoré sú vám k dispozícii jednoduchým kliknutím sem (odkaz www.eumeps.org/content/16eqtb/eumeps-guidelines_hi-res . pdf). Poskytnú presné informácie o všetkých hlavných vlastnostiach a umožnia dodávateľskému reťazcu najlepšie riadiť kvalitu výrobku počas výrobného procesu. Z Ríma do Osla, z Istanbulu do Londýna.

Pretože nikdy nedostanete druhú šancu urobiť prvý dojem. A toto veľmi dobre vieme.

Asociácia EUMEPS, ktorej členom je aj Združenie EPS SR sponzorovala inovatívne zariadenie s cieľom získať rýchlym a spoľahlivým spôsobom index zhody fyzikálnych a mechanických vlastností materiálov, najmä #EPS.

 

Aplikácie EPS pre obaly

Hlavnou výhodou EPS je jeho recyklovateľnosť. Programy recyklovania EPS sa už realizovali vo viacerých krajinách sveta.

Vlastnosti a funkčnosť

Vďaka univerzálnosti je EPS najefektívnejším obalovým materiálom.

Kvalita EPS

Nikdy nedostanete druhú šancu urobiť prvý dojem.